All Stars mažoretky TJ Sokol Turnov
Aktuality
Přidat
26.06.2024
Rozloučení se školním rokem
Všichni
Daliměřice
besídka
16:00 - 17:30 za hasičárnou u lesa na Daliměřicích
Společné rozloučení před prázdninami. Kdo budete chtít, přineste si párek nebo něco na oheň, budeme opékat :)
I nadále prosím sledujte web a whatsapp skupiny, kdyby se přes léto vyklubalo nějaké vystoupení nebo dobrovolný trénink, ať jste v obraze :)
30.06.2024
Všesokolský slet Praha
Seniorky + Mája M.
Praha
vystoupení
V neděli 30.6. půjdeme průvod Prahou, následovat budou dvě odpolední vystoupení. V pondělí 1.7. na Staroměstském náměstí a ve středu 3.7. u Tyršova domu. Obě ve stejném složení: Matěj sóla, Niky mace, Kačka pomy, Mája M. sólo, Indiana Jones a mini mix.
Časy a podrobné info doplním brzy, díky za trpělivost :)
Uplynulé akce
15.06.2024
Hrádecká bambulka
Jedna z našich nejoblíbenějších akcí v roce, letos konečně se všemi družstvy :)
Skvěle zorganizovaná přehlídka mažoretek s průvodem skrz město. Užili jsme si krásné odpoledne, odvezli si spoustu zážitků a dokonce i dárečků. Tak zase za rok!
11.05.2024
Brodek u Dětenic
Otevření nové hasičské zbrojnice v Brodku u Dětenic.
13.04.2024
Kvalifikace velkých formací
Pro většinu z dětí naprostá soutěžní premiéra. Něco se povedlo více, něco méně, každý ví, kde má své rezervy :) Na trénincích si o tom určitě ještě popovídáme.
Ráda bych, abyste věděli, že jezdíme Českou federaci mažoretkového sportu, tedy co se výkonnosti týče, to nejlepší z České republiky. Na jednu stranu je možná kruté být poslední, ale je důležité vidět, kde je konkurence. Navíc jsou to často týmy, kde se do sestav děvčata vybírají a trénují několikrát týdně. My jsme proti nim opravdu hobby tým. Nicméně trénování doma, mimo tréninky, je strašně důležité a je hodně znát, kdo se tomu věnuje a chce, oproti těm, které to zase tolik nebaví. Mažoretky jsou ale týmový sport...My jsme to chtěli vyzkoušet, nechat holky, aby si to také "osahaly" :) Uvidíme, co dál a v jakém ražení pokračovat další roky.
Každopádně patří velké DÍKY všem rodičům, je skvělé, že se na vás můžeme spolehnout v jakékoli spolupráci :) A dva díky speciálně pro Hanku J. za česání a pomoc a Janu K. za čepičky a spoustu dalšího.
22.03.2024
Noc s Andersenem
Letos konečně nebyla zima a pár kapek deště nás nezastaví! :) Průvod městem i vystoupení na náměstí jsme si užili, jako každý rok.
Děkujeme rodičům za spolupráci a Městské knihovně Antonína Marka za pozvání :)
16.03.2024
O pohár kladenského sokola
Generálka na kvalifikace. Velké formace vystupují až nakonec, vyhlášení je plánováno na cca 17:45, poté teprve odjezd domů.
Seniorky jedou pouze se sóly a mini mix, velkou formaci nebudeme tou dobou mít hotovou a pochodové defilé tam nemají.
Doprava dle informací z Whatsappových skupin :)
11.11.2023
Seminář pohybové průpravy a prvků s hůlkou
Celé dopoledne s námi strávily milé trenérky z týmu MONA Náchod, Anička a Áďa.
Věnovali jsme se převážně pohybové průpravě, ale také gymnastickým prvkům a došlo i na cviky s hůlkou.
Věříme, že pro každého bylo cvičení v něčem přínosné, pro nás trenérky určitě ano. Budeme rádi za zpětnou vazbu, pravděpodobně občas takovýto seminář s různými zkušenými lektory zařadíme do kalendáře.
Děkujeme za spolupráci.
13.10.2023
Ples Alzheimer Home Sychrov
Seniorky místo pátečního tréninku předvedly své sestavy na plese pro Alzheimer Home Sychrov v hostinci Zlatá Hvežda ve Žďárku.
Děkujeme za dlouhodoubou spolupráci a těšíme se zase někdy na viděnou.
10.10.2023
Představení nové podlahy v malém sále a obnoveného hrobu Matěje Koťátka
Terča, Matěj a Míša se zúčastnili slavnostního odpoledne se sokoly. Užili si představení capoeiry ve zrekonstruovaném malém sále a následně se dozvěděli mnoho nových informací o dlouholetém starostovi TJ Sokol Turnov, Matěji Koťátkovi, jehož památku uctili sokolové na Mariánském hřbitově.
07.10.2023
Oslava 120 let trati Turnov-Jičín
Ráno vyprovodily vlak malé Elsy, pak pompónový Ohňostroj kadetek, duo Matěje a Kačky a Matějova sóla.
V odpoledním vstupu se představily seniorky se svými sestavami a společně s Big Bandem ZUŠ Turnov vítaly příjezd vlaku od Jičína.
Děkujeme Kolej klubu za vydařenou akci, bylo nám ctí se na ní podílet.
23.09.2023
Sletová štafeta
Vystoupili jsme na Sletové štafetě před turnovskou sokolovnou, která otevřela program k XVII. všesokolskému sletu 2024.
V rámci programu byl starostou TJ Sokol Turnov oceněn Matěj Krejčí za vzornou reprezentaci a za své dosažené úspěchy na MS 2023.
Jsme rádi, že jsme součástí sokolské komunity a můžeme našimi vystoupeními zpestřit i takovouto událost.
09.09.2023
Den otevřených dveří v pivovaru Svijany
Skvělá příležitost ukázat většinu našich sestav na jednom místě, ve dvou delších vstupech. Den otevřených dveří v pivovaru Svijany, kam jsme byli pozváni z Eurocentra Liberec. Byla to naše několikátá spolupráce při prezentaci projektu Kde fondy EU pomáhají. Prohlédli jsme si krásné zrekonstruované prostory zámku Svijany, někteří absolvovali prohlídku pivovaru a mnoho dalších připravených aktivit.
02.09.2023
svatba Kvapilovi
Seniorky a několik juniorek s Matějem připravili vystoupení pro rodiče naší Nelinky.
Na statku ve Střížovicích jsme předvedli společnou sestavu s Neli a Lilly, duo Matěje a Kačky, Matějovo mistrovské sólo 2 baton - Cirkus Humberto a také jsme oprášili světelnou show Titanic.
Blahopřejeme novomanželům a děkujeme za krásný večer a bezva zábavu.
02.09.2023
Posvícení v Loukovci
Juniorky a seniorky vystoupily v menší sestavě na posvícení v Loukovci.
Děkujeme obci za pozvání, rádi zase přijedeme.
13.08.2023
Svatovavřinecká pouť Březina
Ve velmi omezeném prázdninové počtu jsme již po několikáté vystoupily na oblíbené pouti v Březině. Juniorky s pomocí mamky Hanky zvládly ve velkém horku program náročný na převleky úplně s přehledem.
28.06.2023
Rozloučení před prázdninami
Odpolední posezení u ohně s tanečky, dárky a zapomenutými medailemi jsme si užili na Daliměřicích u lesa. Symbolicky jsme se rozloučili s uplynulým školním rokem a mile si popovídali i s rodiči našich mažoretek.
25.06.2023
Turnaj výběrů krajů v házené, Liberec
Na konci června jsme se vydaly fandit a zpestřit přestávky do Liberce na turnaj krajů v házené. Zajímavá nová zkušenost, rády jsme okoukly jiné sportovní prostředí.
11.06.2023
Vystoupení pro rodiny a přátele
Konečně po velkém plánování se nám podařilo uskutečnit velké vystoupení u nás doma v sokolovně.
Předvedli jsme všechny naše současné choreografie a společnou sestavu Mrazík. Pro nás trenérky bylo celé odpoledne velmi emotivní, konečeně jsme viděly tu spoustu práce na jednom místě a k tomu si zavzpomínaly.
Děkujeme za hojnou diváckou účast, rádi si to v budoucnu zopakujeme.
10.06.2023
Hrádecká Bambulka
Poprvé za All Stars tým jsme navštívili náš milovaný festival v Hrádku nad Nisou. Kvůli obrovským absencím nakonec bohužel ve velmi malém počtu. Akci jsme si ale moc užili, příště snad vyrazíme v kompletní sestavě.