All Stars mažoretky TJ Sokol Turnov
Organizační tým
trenérka
Jsem mažoretkou od roku 2005. To by mě ještě nenapadlo, že jednou budeme mít vlastní tým. Naše rodinné plány se vždy řídily podle mažoretkového kalendáře a nejinak je tomu dnes.
Instruktor mažoretek III. třídy a také sokolský cvičitel všestrannosti III. třídy jsem od roku 2019, i když klasickému sokolu se věnuji především v rámci zasedání našeho výboru. V současné době jsem již více trenérka než aktivní mažoretka, ale pořád cvičím pár sestav pro radost.
Moje hlavní náplň jsou soutěžní malé formace, převážně sóla, ale také formace kadetek a seniorek, na kterých vždy spolupracujeme se všemi trenérkami.
Největší radost mi dělají zapálené holky a samozřejmě brácha Matěj. Je neuvěřitelné, jakou cestu už jsme za těch pár let společně ušli. Když vidím naše sestavy na soutěžní ploše, nikdy neudržím slzy dojetí. Jsem pyšná na všechny předchozí roky a těším se na spoustu dalších. All Stars tým je nedílnou součástí mojí rodiny.
Iva Kinská
trenérka
Jmenuji se Iva Kinská a je mi 28 let. Pracuji jako učitelka prvního stupně na ZŠ v Turnově. Nyní si užívám mateřskou dovolenou se svým synem Samíkem. Ve volném čase ráda sportuji, zpívám, trávím čas s přáteli nebo na přehlídkovém mole.
Jak jsem se dostala k mažoretkám? Na to si vzpomínám přesně. Bylo mi 9 let a tehdy se mě spolužačka zeptala, jestli bych s ní nechtěla jít na trénink mažoretek. Zkusila jsem to a hned jsem věděla, že není cesty zpět. Rytmická hudba, tanec, koordinační pohyby a do toho práce s hůlkou. Blýskavé kostýmy, kozačky a šminky už byly jen třešinkou na dortu. Mé cesty ze školy kolikrát vypadaly jako jedno dlouhé pochodové defilé. 😊 Už jako malá jsem vystupovala a soutěžila nejen ve skupině, ale i se sóly. Nepotřebovala jsem vyhrát, ale získat nové zkušenosti a vyvíjet se. Vždy jsem si říkala: „až budu velká, založím si svůj mažoretkový tým!“ Za pár let se mi sen splnil. Našla jsem partu úžasných přátel se stejným zájmem a zapálením, za které bych dala ruku do ohně. Byly jsme plnoleté, a ochotné obětovat mažoretkovému sportu všechno. V roce 2019 jsem se stala Instruktorkou mažoretek III. třídy a také jsem absolvovala sokolský kurz Cvičitel všestrannosti III. třídy. Za pomoci našich rodin a zázemí Sokola vznikl náš ALL STARS tým, který je mým dalším dítětem a miluju ho nadevšechno na světě. Radost ze cvičení našich hvězdiček mě neskutečně nabíjí.
Velmi ráda a hrdě sleduji naše děvčata i Matěje, jak se vzájemně učí novým prvkům, podporují se a posouvají dál. Jak se na trénincích objímají a společně prožívají radostné i dojemné chvíle na vystoupeních i soutěžích. To je pro mě (a myslím si, že i pro ostatní trenérky) důkazem, že děti vedeme „správným směrem“. Je to to největší přání, které můžeme mít. PŘÁTELSTVÍ + HŮLKA = ALL STARS TÝM!
Michelle Palounková
trenérka
Mažoretky jsem poprvé viděla na kolonádě v Luhačovicích, když mi byly 3 roky. Přesně od té chvíle jsem věděla, že chci být mažoretkou. A protože v Turnově žádné mažoretky nebyly, tak mi naši nabízeli spoustu jiných kroužků-ty mě ale nezajímaly, já chtěla být mažoretka!😀
A tak jsem v 5ti letech nastoupila do mažoretek v Lomnici nad Popelkou. Jezdila se mnou babička autobusem a nebo mě rodiče vozili, mamka si kvůli tomu dokonce udělala řidičák😀.
Poté vznikly mažoretky v Turnově, kam jsem přestoupila. Potkala jsem tu spoustu super holek a i přes náročné dojíždění na střední školu, maturitu, jiné zájmy, pubertu😀, přijímačky, vysokou školu, mě to nikdy nepřestalo bavit.
V roce 2018 jsme si s holkama založily svoje AllStars mažoretky a k těm už snad jen to, že je to druhá rodina. Hudba, tanec, tyčka v ruce a ty lidi, to mě prostě baví.🤗 (Už 23 let🙈😀)
Viki Hanzlová
trenérka
Mažoretkám se věnuji od svých 11 let a za tu dobu jsem si stačila tento sport uložit v srdci. Jsem jednou ze zakládajích členek All Stars Turnov. Věnuji se tu nejen seberozvoji, ale i našim juniorkám. Tvoříme choreografie sestav, trénujeme nové prvky a hlavně udržujeme společnou dobrou náladu a přátelskou atmosféru. Mažoretky pro mě nejsou jen sport, je to moje vášeň. Baví mě vidět, že se někam posouvám.
Jana Kopková
Miloš Krejčí
asistenti
technická podpora
Díky naší Míše a později i Matějovi jsou mažoretky už spoustu let součástí našeho života a od založení All Stars týmu i naším velkým koníčkem. Snažíme se pomáhat, s čím je potřeba. Odvozy, převleky, záskok a asistence na tréninkách, zásobování nebo logistika na vystoupeních a soutěžích. Užíváme si všeobecný ruch, přátelskou atmosféru nejen v rámci týmu, ale i s dalšími týmy a rodiči na soutěžích.